XXXIII Niedziela Zwykła 18.11.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Pan Jezus zapewnia nas, że chociaż niebo i ziemia przeminą, to Jego słowa nie przeminą. Wierzymy we wszystko, co objawił nam Zbawiciel. Mamy Mu ufać aż się wszystko spełni, a wtedy będziemy odpowiednio przygotowani na Jego powtórne przyjście.

 2. W czwartek 22 listopada przypada wspomnienie Świętej Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Kierujemy wyrazy wdzięczności pod adresem: pana organisty i wszystkich którzy służą Panu Bogu i naszej Parafii przez śpiew.

 3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritasu będzie w środę 21 listopada po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30. Od 25 listopada Caritas będzie rozprowadzać kartki bożonarodzeniowe, nabywając kartkę świąteczną wspieramy dobroczynną działalność Caritasu.

 4. W sobotę 24 dzień miesiąca comiesięczne wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych. Przed Mszą św. o godz. 17.45 nabożeństwo do Wspomożycielki i Msza św. w intencji dobrodziejów i ofiarodawców naszych kościołów.

 5. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela przed Adwentem. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Paradyżu.

 6. W piątek 23 listopada o godz. 19.00 w Parafii NMP Królowej Polski w Świebodzinie (w sali Domu Parafialnego) rozpocznie się kurs przedmałżeński. Narzeczeni którzy mają zamiar zawrzeć w przyszłym roku Sakrament Małżeństwa powinien taki kurs ukończyć.

 1. W niedzielę 25 listopada o godz. 17.00 będzie spotkanie Rady Parafialno – Duszpasterskiej w Oratorium. Wszystkich Radnych z poszczególnych miejscowości zapraszamy.

 2. Pierwsza nauka przed chrztem będzie w sobotę 24 listopada po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 w kościele w Lubrzy. Po trzech spotkaniach rodzice i chrzestni otrzymają zaświadczenia o ukończeniu formacji do chrztu św. Nie będzie trzeba przechodzić takiej formacji kolejny raz przy następnym chrzcie dziecka. Rodziców i chrzestnych , którzy planują chrzest w grudniu lub styczniu zapraszamy.

 3. Oratorium jest otwarte w piątki i soboty od godz. 18.30 do 21.00. Zapraszamy młodzież i dzieci do naszego Oratorium.

 4. Można nabyć album o Kościołach naszej Parafii i naszego regionu Świebodzińskiego. Album wydany jest na papierze kredowym w twardej oprawie z opisem i kolorowymi zdjęciami. Koszt 60 zł.

 5. Intencje Mszalne.

 6. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

 7. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, wszystkim Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia.

                                        Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się